Waluty
Płatności i dostawa
Termin wysyłki wynosi do 48 godzin od daty złożenia zamówienia, ale staramy się zrealizować i nadać zamówienia tego samego dnia lub w ciągu 24 godzin (dotyczy dni roboczych).
Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

➡️ Kurier
Czas dostarczenia gwarantowany przez inPost wynosi 24 godziny (generalnie przesyłki dochodzą następnego dnia w godzinach 9-17, dlatego najlepiej jest podać jako adres dostawy miejsce, w którym jesteśmy w tych godzinach - może to być miejsce pracy (koniecznie podajemy wtedy nazwę firmy)).
Brak możliwości zastrzeżenia godzin dostawy.
Brak możliwości sprawdzenia paczki przy kurierze (dobra wola kuriera).

➡️ Paczkomaty InPost D+1 (realnie 2 dni)
Paczkomaty są czynne 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Przesyłka znajdzie się w wybranym Paczkomacie w ciągu 2 dni roboczych od momentu nadania paczki. Odbiór paczki z paczkomatu w terminie 48 godzin od otrzymania SMS-a, maila lub powiadomienia z aplikacji inPost.

Zainstaluj aplikację mobilną inPost i bądź na bieżąco z paczkami, które do Ciebie wysyłamy. Od razu dostaniesz informację, kiedy paczka zostanie nadana. Przy każdej zmianie statusu Twojej paczki wyświetlony zostanie na ekranie Twojego telefonu komunikat. Nie musisz się logować, aby być na bieżąco!
https://inpost.pl/aplikacja-mobilna

Instrukcja odbioru paczek za pobraniem z paczkomatu:
https://inpost.pl/pomoc-jak-odebrac-przesylke-pobraniowa

W przypadku dodatkowych pytań lub problemów z odebraniem przesyłki prosimy o kontakt z firmą InPost:
➡️ Infolinia dla telefonów komórkowych: 722 444 000*
➡️ Infolinia dla telefonów stacjonarnych: 801 400 100*
➡️ Formularz kontaktowy InPost: https://twoj.inpost.pl/pl/kontakt/skontaktuj-sie-z-nami

Obraz może zawierać: tekst „WARTOŚĆ kurier inPost pobranie do 99 zł kurier inPost- pobranie 100 zł 499 zł kurier inPost- pobranie powyżej 499 zł paczkomat pobranie KOSZT WYSYŁKI 21 zł 22 zł 25 zł 25zł zt”
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl